C'est un portal pour les personnes qui cherchent un hôtel, une place pour la confèrence ou pour les personnes qui cherchent la salle pour organiser les fêtes comme par exemple le noce ou le banquet.Ce portal offre la plus grande base des hôtels dans notre pays. Les informations pour les Hôteliers, les Marchandeurs qui possèdent leur propre hébergement. Toujours nous vous offrons les informations les plus actuelles dans le domaine des hôtels, dans le domaine des foires et des concours comme- Meilleur hôtel en Pologne

hotele w polsce
Les hôtels Les informations Pour les hôtels De nous

Gdzie te Perły...

2014-01-20 /

Gminom i małym regionom nie jest łatwo przebić się na niezwykle konkurencyjnym rynku turystycznym. Przeciętny Polak na miejsce urlopowe w Polsce wybiera zazwyczaj Podkarpacie, Mazury lub Pomorze, zresztą i tak z nakierowaniem na znane miejscowości. Na około 897 miast i 42800 pięknych polskich wsi zlokalizowanych w obrębie 16 województw, ograniczamy się do zwiedzania tych miejsc, które są zakorzenione w naszej świadomości jako turystycznie atrakcyjne.

Nic bardziej mylnego. Bardzo często zdarza się, iż to, co nieodkryte okazuje się nieoszlifowaną perłą wartą odkrycia i fascynacji. A w Polsce istnieją tysiące takich pereł, które kryją się w niedocenianych przez nas regionach mających do zaoferowania „niezadeptaną” przyrodę, świetną kuchnię opartą na naturalnych składnikach i prawdziwy lokalny klimat. Dlatego też, mimo ograniczonych środków na promocję, warto, by informacja o atrakcyjności takich miejsc ujrzała światło dzienne. Przykładem może być Irlandia o podobnym ukształtowaniu terenu i strukturze gospodarczej. Rolniczy charakter większości hrabstw i ich bogactwo przyrodnicze stały się znakiem charakterystycznym kraju, który przyciąga turystów z całego świata.

W Polsce również należy to wykorzystać. W szczególnie pasowej sytuacji znajdują się województwa centralne: łódzkie czy świętokrzyskie, które z racji korzystnej na pierwszy rzut oka lokalizacji na trasie pomiędzy Warszawą, Krakowem czy Poznaniem, pod kątem turystyki traktowane są wciąż marginalnie. Jedną z przyczyn tak dużego zróżnicowania pod względem rozwoju turystycznego jest niewątpliwie duża przepaść budżetowa między regionami, również pod kątem nakładów na turystykę. A to przecież turystyka powinna być ważnym elementem strategicznym w rozwoju każdego regionu, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia bezrobocia, ma wpływ na rozwój branży transportowej, restauracyjnej, hotelarskiej i rozrywkowej. Rozwój turystyki ma więc bezpośredni wpływ na byt mieszkańców danej lokalizacji. I jest ku temu bardzo dobra podstawa. Nie można przecież powiedzieć, iż mniej popularne pod względem turystycznym regiony nie mają atrakcji dla osób lubiących aktywnie wypoczywać.

Źrodło: Wirtuale.pl

Poprzednie wiadomości: