Portal dla osób poszukujących hotelu, miejsca na organizację konferencji lub imprezy typu bankiet, wesele. To wszystko ułatwi Ci portal z największą bazą hoteli w naszym kraju. Zarezerwuj pobyt w Hotelu przez internet poprzez serwis HotelPoland.org

hotele w polsce
Hotele Wiadomości Rezerwacje Dla hoteli O nas

Wolne wakaty w Hotelach!

2009-03-09 /

Kryzys nie dla wszystkich oznacza utratę pracy. Są jeszcze branże w Polsce, które zatrudniają

Jednak szansę na pracę mają dziś tylko ci, którzy mogą pochwalić się konkretnymi kwalifikacjami, np. handlowcy, informatycy, czy kucharze. Nadzieją jest też to, że coraz więcej europejskich firm, z różnych branż, przenosi swoje fabryki do Polski.

Branżami, które dobrze rozwijają się u nas pomimo kryzysu i będą zwiększały zatrudnienie, są hotelarstwo i IT. Krzysztof Milski, prezes Polskiej Izby Hotelarstwa, szacuje, że w całym sektorze może obecnie brakować nawet tysiąca pracowników. Za kilka miesięcy będzie ich potrzeba jeszcze więcej, bo kończą się budować kolejne hotele na Euro 2012. Sam kryzys też wymusza na branży zwiększanie zatrudnienia. Jak to możliwe?

- W czasie kryzysu hotele muszą podnosić poziom swoich usług, żeby nie stracić klientów. Dlatego potrzebują więcej osób do fachowej obsługi gości - wyjaśnia Milski.

Pracowników do pracy w Polsce poszukuje np. sieć Louvre Hotels, do której należą m.in. hotele Campanile i Kyriad Prestige. Wczoraj przedstawiciele firmy prowadzili rekrutację podczas Francuskiego Forum Zatrudnienia odbywającego się na Uniwersytecie Warszawskim.

- Poszukujemy kucharzy, recepcjonistów, kelnerów i barmanów. Chętnie przyjmiemy też do pracy finansistów, ale tylko z doświadczeniem - mówi nam Monika Gałkiewicz, kierownik ds. personalnych w Louvre Hotels.

Źrodło: kurierlubelski.pl

Przydatne linki:
hotele w lublinie

Poprzednie wiadomości: