Portal dla osób poszukujących hotelu, miejsca na organizację konferencji lub imprezy typu bankiet, wesele. To wszystko ułatwi Ci portal z największą bazą hoteli w naszym kraju. Zarezerwuj pobyt w Hotelu przez internet poprzez serwis HotelPoland.org

hotele w polsce
Hotele Wiadomości Rezerwacje Dla hoteli O nas

Hotel, Restauracja, Browar

2009-03-10 /

Zaniedbany i przez wiele lat nieużytkowany budynek przy w Puławach - pozostałość po upadłej puławskiej firmie Spomasz produkującej maszyny dla przemysłu spożywczego - ma nowego właściciela i przechodzi gruntowny remont. Obiekt jest też rozbudowywany. Za kilka miesięcy będą tu gotowy hotel i browar restauracyjny.

Część budynku została ozdobiona tak zwanym pruskim murem, zbudowanym z cegieł i drewnianych belek. Na placu budowy uwijają się robotnicy, którzy wznoszą nowe skrzydło budynku.

Właścicielem obiektu jest puławska firma Elektropaks, która w Polsce ma już kilkanaście tego typu browarów. Produkują one i sprzedają piwo, które jest warzone w sposób naturalny i nie podlega pasteryzacji. Inwestycja jest jedną z większych na puławskim nabrzeżu wiślanym.

Miasto poprzez przygotowanie planów zagospodarowania umożliwiło właścicielom terenów inwestycje w rejonie puławskiego nabrzeża wiślanego, które zmienia się z roku na rok. Przez wiele lat Puławy były odwrócone plecami do rzeki, a nabrzeże bardzo zaniedbane. Dzięki planom realizowane jest idea odwracania się miasta do Wisły i korzystania z jej uroków, tak jak to było w Puławach kilkadziesiąt lat temu.

Zaniedbane nabrzeże ożyło. Miasto wyłożyło pieniądze na jego modernizację. Teren w rejonie ul. Wiślanej jest miejscem odpoczynku puławian. Interesująco zapowiadają się plany modernizacji i zagospodarowania starego puławskiego portu, choć szczegóły nie zostały jeszcze opracowane.

Źrodło: kurierlubelski.pl

Przydatne linki:
url
url
url

Słowa kluczowe:Browar, piwo niepasteryzowane, hotel, hotel Puławy,

Poprzednie wiadomości: