Portal dla osób poszukujących hotelu, miejsca na organizację konferencji lub imprezy typu bankiet, wesele. To wszystko ułatwi Ci portal z największą bazą hoteli w naszym kraju. Zarezerwuj pobyt w Hotelu przez internet poprzez serwis HotelPoland.org

hotele w polsce
Hotele Wiadomości Rezerwacje Dla hoteli O nas

Obawy Obamy

2009-03-25 /

11 marca 2009 odbyło się spotkanie z prezydentem USA w sprawie turystyki. Przedstawiciele amerykańskiej branży turystycznej przekonywali głowę państwa, że turystyka jest priorytetem w sytuacji dekoniunktury.
Spotkanie koncentrowało się wokół dwóch obecnie głównych problemów amerykańskiego sektora turystycznego: potrzeby zwiększenia liczby turystów zagranicznych odwiedzających Stany Zjednoczone, oraz przeciwdziałaniu gwałtownemu załamaniu ilości konferencji i imprez organizowanych przez amerykańskie firmy.

Obecni na spotkaniu przekonywali prezydenta do szybkiego przyjęcia ustawy promującej turystykę (Travel Promotion Act), która miałaby stworzyć ogólnokrajowe ramy do promocji Stanów Zjednoczonych na rynkach zagranicznych, by sprowadzić do USA dodatkowo kilka milionów turystów rocznie i dzięki temu zyskać setki tysięcy nowych miejsc pracy. Starano się również uzgodnić wsparcie dla turystyki konferencyjnej, W zeszłym roku w całym sektorze turystycznym pracowało 7,7 mln. amerykanów. Branża wypracowała ponad 740 miliardów dolarów dochodu rocznie.

O skuteczności negocjacji będzie świadczyło tempo z jakim planowana usuwa będzie przyjęta.

Źrodło: Rynek turystyczny

Przydatne linki:
formularz rezerwacji hotelu faxem

Słowa kluczowe:hotel, hotele, hotel poland,

Poprzednie wiadomości: