Portal dla osób poszukujących hotelu, miejsca na organizację konferencji lub imprezy typu bankiet, wesele. To wszystko ułatwi Ci portal z największą bazą hoteli w naszym kraju. Zarezerwuj pobyt w Hotelu przez internet poprzez serwis HotelPoland.org

hotele w polsce
Hotele Wiadomości Rezerwacje Dla hoteli O nas

XVI Międzynarodowe Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

2009-12-16 /

Celem imprezy jest zaprezentowanie inicjatyw oraz projektów realizowanych przez instytucje i organizacje powołane do promowania walorów turystycznych miast, państw i regionów świata, ich historii, kultury, obyczajów, a także ofert indywidualnych przedstawicieli branży turystycznej.

Integralna częścią targów będą ekspozycje wiodące. W roku 2010 oprócz znanych tematów tj. SPAcerkiem po zdrowie, WYPOCZYNEK Z DUCHAMI, QULTURALNE MIEJSCA SPOTKAŃ wyróżnikiem imprezy będzie prezentacja polskich regionów w ramach ekspozycji POLSKIE REGIONY zapraszają…

Regionem partnerskim przyszłorocznej edycji jest Województwo Śląskie wraz ze Śląską Organizacją Turystyczną. W ramach prezentacji regionu zapowiadany jest m.in. przyjazd zespołu Śląsk.

Targi NA STYKU KULTUR to doskonała okazja dla mieszkańców Łodzi i regionu do zapoznania się z aktualną ofertą na sezon 2010, a także możliwość odkrycia nieznanych dotąd miejsc i urokliwych zakątków, których tak wiele znajduje się na turystycznej mapie Polski.

Targi NA STYKU KULTUR to także ważne spotkanie branży turystycznej. W ubiegłym roku uczestniczyło w nim blisko 160 firm, reprezentujących różne sektory turystyki m.in. biura podróży, touroperatorów czy indywidualnych organizatorów.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom w ramach targów odbędzie się szereg wydarzeń o charakterze B2B. Pierwszego dnia targów Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Łodzi wraz z Regionalną Organizacją Turystyczną Województwa Łódzkiego organizuje konferencję JAK ROZWIJAĆ TURYSTYKĘ W GMINIE I POWIECIE?” poświęcona zagadnieniom związanym z tworzeniem produktu turystycznego.

Równolegle odbywać się będzie ŁÓDZKI JARMARK TURYSTYCZNY – workshop dedykowany wszystkim, którzy zainteresowani są organizacją turystyki przyjazdowej do województwa łódzkiego.

Planowana jest także debata poświęcona tematyce turystyki wyjazdowej w ramach FORUM TOUR OPERATORÓW.

Szczegółowe informacje, lista wystawców oraz imprezy towarzyszące

www.nastykukultur.pl

Źrodło: materiały prasowe

Przydatne linki:
url|slowo#url|slowo#url|slowo

Poprzednie wiadomości: